شهردار منطقه یک کرمان خبر داد:
بهره‌برداری از بوستان «مهر» در پنجاه‌وهشتمین هفته از پویش «افتتاح»

 

شهردار منطقه یک شهر کرمان، از بهره‌برداری از بوستان «مهر» واقع در بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» ورودی شهرک «صفاییه»، در پنجاه‌وهشتمین هفته از پویش «افتتاح» شهرداری کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمدرضا نخعی افزود: بوستان «مهر» در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع در ورودی شهرک «صفاییه» ساخته شده است.
وی خاطرنشان کرد: این‌ بوستان شامل امکاناتی ازجمله زمین ورزشی چندمنظوره، ست بازی کودکان، ست تندرستی، میز شطرنج، فوتبال‌دستی، میز پینگ‌پنگ و آب‌نماست.
شهردار منطقه یک شهر کرمان ادامه داد: بوستان «مهر» همچنین جهت تسهیل تردد افراد نابینا و دارای معلولیت، مناسب‌سازی شده است.
نخعی یادآور شد: ساختِ این بوستان در سال‌جاری آغاز شد و با بهره‌برداری در پنجاه‌وهشتمین هفته از پویش «افتتاح» شهرداری، در اختیار شهروندان کرمانی به‌ویژه ساکنان شهرک «صفاییه»، شهرک «بنی‌هاشم» و اهالی محدوده بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» قرار می‌گیرد.
وی با بیان اينکه افزایش سرانۀ فضاهای سبز به‌طور خاص در دستور کار شهرداری منطقه یک قرار دارد، افزود: احداث بوستان و افزایش سرانه فضای سبز، علاوه بر پاک‌سازی هوا و زیبایی منظر شهری، تأثیر بسزایی در افزایش نشاط و شادابی شهروندان دارد.

ورود کاربران

Go to top