شهردار منطقه یک کرمان خبر داد:
بهسازی و ساماندهی بخش دیگری از حاشیۀ بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای»
 

 
شهردار منطقه یک کرمان، از بهسازی و ساماندهی بخش دیگری از حاشیۀ بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» با اقداماتی ازجمله زیرسازی معابر به میزان ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع، 7000 مترمربع روکش آسفالت و۱۳۰۰ متر جدول‌گذاری خبر داد.
 
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمدرضا نخعی گفت: در ادامۀ ‌بهسازی و ساماندهی حاشیۀ بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای»، عملیات جدول‌گذاری حد فاصل ورودی جادۀ آرامستان در مجاورت شهرک‌ «صفائیه» به متراژ ۱۳۰۰‌ متر در چهار لاین اجرا و تکمیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: حاشیۀ بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» حد فاصل ورودی مزار «سید حسین‌» تا ورودی خیابان «رُز» به متراژ  ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیرسازی شده است.
شهردار منطقه یک کرمان افزود: اجرای عملیات روکش آسفالت باند کندرو حد فاصل ورودی مزار «سید حسین» تا خروجی آرامستان «بهشت کریمان» به بزرگراه به متراژ 7000 مترمربع و اصلاح هندسی ورودی جادۀ آرامستان، از دیگر اقدامات انجام‌شده در راستای بهسازی حاشیۀ بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» بوده است.
نخعی بیان کرد: بهبود عبور و مرور شهری، از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری منطقه یک کرمان در سال‌جاری است و در این راستا اقداماتی ازجمله زیرسازی، آسفالت، جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی در حال اجراست.

ورود کاربران

Go to top